Sanal Kuvvet

İnternet Ve Bilişim Dünyası

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ncomputing L230 Network Terminali UXP (User eXtention Protocol)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
karalord18
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Ncomputing L230 Network Terminali UXP (User eXtention Protocol)   Cuma Nis. 24, 2009 12:21 pm

GENEL ÖZELLİKLER

Ncomputing L230 Network Terminali UXP (User eXtention Protocol) protokolünü kullanan tek bir PC üzerinde eş zamanlı ve bağımsız çalışma imkanı sağlayan network tabanlı bir sistem aygıtıdır.Tüm email, internet sayfaları, ofis programları ve bir çok uygulamayı ayrı bir bilgisayardaki gibi kullanabilme imkanı sağlar.

Birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastahaneler, devlet kurumları ve ev kulanıcıları için ideal bir çözümdür.Yenileme maliyetlerini ve yönetim zorluklarını ortadan kaldırır.Diğer bilgisayar sistemlerine göre % 80 daha ucuzdur.

Düşük Maliyet Avantajı
1 PC = 10 Kullanıcı
1 SERVER = 30 Kullanıcı

"CPU, Memory veya HDD içermediği için yeni yatırım maliyeti gerektirmez"
Sadece kullandığınız ana bilgisayarı upgrade etmeniz yeterldir.

Yüksek Uygulanabilirlik
NComputing L230 network terminali ile tüm Windows ya da Linux uygulamalarını çalıştırabilirsiniz.

Uzaktan Yönetim
Ofis’teki Ana bilgisayarınıza evden ya da internetin bağlı oluğu her yerden ulaşabilirsiniz.

Eş Zamanlı Bağımsız İşletim Sistemi Kullanımı
Ana bilgisayar ve NComputing L230 network terminali eşzamanlı olarak aynı programlar üzerinde çalışabilir. (Bazı programlar ek lisans gerektirebilir).

Küçük ve Estetik Bir Dizayna Sahiptir
Yer kaplamadığı için tüm masalar ya da ortamlar için uygundur.

Enerji Tasarrufu
250 watt kullanan normal bir PC yerine NComputing L230 network terminali 5 watt kullanır.

Yüksek Çözünürlükleri Destekler
640x480, 800x600, 1024x768 (60 – 75 hz ), 1280x1024 (~ 63hz), ve 1440x900 (60 hz). 16 bit veya 24 bit renk desteği ile.

Çevresel Uyum
Küçük, hafif, sessiz (156 gr.)

Yüksek Güvenlik ve Hızlı Veri İletimi
Terminal protokolü ve 128 bit şifreleme teknolojisiyle maksimum güvenlik, image caching teknolojisiyle hızlı veri iletimi sağlar.

Tümleşik Çözüm
Ücretsiz NCT 2000 XP Terminal Servis Yazılımı ile birlikte yönetilebilir bir uygulamadır

özellikler / L230
geniş ekran desteği(1440*900)
24-bit video destei
mikrofon portu
monitöre monte etme aparatı
usb flash disk desteği

USB memory aygıtının kullanılmasını istemiyorsanız, yönetim yazılımından kolayca engelleyebilirsiniz. "

*** USB aygıt desteği Linux işletim sistemi için yoktur.
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası