Sanal Kuvvet

İnternet Ve Bilişim Dünyası
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 TUSBA PWP SERVER

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cemkaan11
Özel Üye
Özel Üye
avatar

Mesaj Sayısı : 25
Kayıt tarihi : 27/04/09
Yaş : 22
Nerden : İSTANBUL

MesajKonu: TUSBA PWP SERVER   C.tesi Mayıs 02, 2009 9:06 pm

Sıra Clan Adı Clan Lideri NP
1. ResidenT IWayLanTeDI 34567570
2. SadButTrue esughur 24950590
3. RedLaNCeR NeLJhiiN 22506957
4. RustEZee ThurstSSC 20963566
5. FightClub :Hector: 12525800
6. _D€LIKANLI_ PschoMaqe 10426101
7. WeKinqsTurk :Tow3riNgExTr4: 8137843
8. TuRKSaNCAGi TehLiKeLeei 7691914
9. DumaN CigarA_ 6351118
10. SuCilginTurkler ™️ Kyteria 6218097
11. Karê4Synergy Enrique 5730719
12. lGeNe®️aLsl GhostBLACKaNgel 5227854
13. SupérÖtési Ehlena54 4947426
14. ßestOFtheTusba HoscakaLYariN 4709345
15. DeathStaR Alper6N 4176451
16. TroubleMakerS RoGuE3Pk 4098362
17. ™️RaCe™️ Lord_Dewil 3924131
18. PressOk NoW4 3421984
19. EndLess BuNedirLoo 2955270
20. :_ON€_MUNIT€_: :::EL_CLASiCO::: 2908515
21. King0fTheDj 0ssY 2867815
22. EducatioN _EcoNoMisT_ 2867250
23. €eeeH xxMrTxx 2846877
24. NeverWalkAlone™️ Rogu3styler 2763844
25. Red_BlooD STRONG3R 2746372
26. LoRdOfThEkIdS LADYPHIC 2651220
27. DeaqLeS MexicO 2648457
28. FORBINGCONNECT™️ __Y_O_K_E_D_I_C_I__ 2389662
29. RedBuLL NaZikCoCuK 2347816
30. _JetStream_ ThEJoMKuAnO 2198780
31. GLoRyOrD£aTH Chamillionaire 2181895
32. AnyOneSTOPus™️ sEv1yOrUmSeNi 2134674
33. NEANDERTHALS PADISAHO3 2099483
34. DictiyozteliuM Merheld 1948695
35. DeaR BAMBOOO 1946502
36. ClLGlNTURKLER _ReD_FaKToR_ 1858700
37. Shadow Protagonis 1840099
38. IIIReTurnIII kralmage42 1821831
39. HuMaNS OpSq 1750130
40. SatasmaBabaYorguN GoLdPeD 1715502
41. NiqhtLife™️ ALaBaN 1706940
42. MortaLDancE AccHiLL 1694621
43. IITheRevivaLII Paramecium 1673617
44. KingdomOfHarpoonS MepHisTopHaleS 1649542
45. ßizßiz€y€t€riz ReNNeS 1648347
46. ::STRIKE:: :Flashert: 1644302
47. 4MySelf ::BlackRogue:: 1618274
48. Fight_or_Di€ MaZot 1618218
49. _KI°VRELER_ Aiolos 1590886
50. FASFAS Kinq_of_Barbarian 1566509
51. S t y l e ™️ Spyhinx 1559173
52. SonOsmanlI :_AzaD_: 1558360
53. xxxdragonxxx lordmetexxx 1552503
54. ThéUndértakéR TheEnemy 1536499
55. 1::BuGSBuNnY::1 CRaZYKniGhT 1533674
56. TekTabancA __BeTerMaN__ 1523385
57. SURPRISE KIYMIK 1507964
58. ANADOLU C4NTURK 1441238
59. _Dragon_ Quadra 1402684
60. BuRsA dardevil16 1397888
61. FuLLTimePump CemShiT 1389270
62. OttomanEmpire OoODark0fCursing 1380612
63. TheProfessional OutGage 1354270
64. TürkStyLe _BassHunter_ 1327374
65. :MiLLioNDoLLarBaby: :T0w3riNgExTr4: 1322387
66. __aLaYiNa__iSYaN__ The_Kin 1317872
67. LoooM lTnapl 1305394
68. ::FoUnDeRs:: llTsunamill 1291707
69. Gurbetci™️ YETGINIUS 1277642
70. ®️eaLHe®️oeS OttoRazor7qp 1275192
71. PineBay Blueice 1252303
72. DontCryForNp¿ ReturnOfTheSarah 1228180
73. Achtung Theo 1217253
74. LeaGeND jrKingHeaD 1216271
75. BusinessCLasS CiquLi 1207375
76. X lPamuKShekeRl 1181968
77. Power DramCricle 1181138
78. __ASiLER__ _ALONE_M_ 1176879
79. SunShine™️ 4GreKoRoMaN 1173635
80. GoLDGunZ ForbiddenKingdom 1166193
81. HeaveN™️ JYO 1160698
82. WàtChYourBack AfTeRThEDaY 1155850
83. AHANDAAA zalim_abi 1154661
84. Last_Stand Alper6N 1136134
85. ©️GuarDiaNs®️ Anatolia44 1093405
86. GameOwer Strategy 1089223
87. IronHandsOfJustice NightShade 1080362
88. DeMonFreDy DieFoRMyHeLsinq 1077522
89. GoDOfWaR GenC01 1073715
90. HaßaßaM™️ GudukNECMi 1072553
91. AdamOLajaan CxTRantuLa 1055093
92. The_PatRiots taoist 1049560
93. EskiPlayer Mr:Degerli 1044697
94. ReaLisT :Katliam: 1044285
95. MyisBack _My_ 1036657
96. VànLifèNèt MrsLeonidaS 1035673
97. Bu1nesSClasS crazyking7 1033825
98. OhHoO ShOichi 1032652
99. æl3w _NiLguN_ 1024274
100. :::YES:::EDIT::: BoNeDRaGoN 1021256
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
TUSBA PWP SERVER
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ko-ogle 20 farklı server 1 tane ip deneyin pişman olmayacaksınız

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Sanal Kuvvet :: Oyun :: Knight Online-
Buraya geçin: