Sanal Kuvvet

İnternet Ve Bilişim Dünyası

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

hesabın çalınmamasına karşı güvenlik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
deniol
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: hesabın çalınmamasına karşı güvenlik   Perş. Nis. 30, 2009 3:15 pm

Wow account hack

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba,

Birkaç gün önce önceden tanıdığım bir Türk oyuncunun hesabının hack edildiğini ve herşeyinin gittiğini duydum...Kesinlikle sinir bozucu bir iş, o kadar uğraş sonra kaybet...Her yerde olduğu gibi wow içinde de hırsız dolu...

Benim merak ettiğim konu şu, bu işi nasıl yapıyorlar? Fikri olan, bilgisi olan, başına gelmiş olan var mı? Biraz anlatabilir mi?

Ama "antivirüs kullan, Internet Kafeden girme ve şifreyi kimseye verme" demeyin bunları zaten yapıyorum

Hani bunlar dışında yöntemlerle hack edilmiş olanlar varsa nasıl oluyor, bu bilgiyi arıyorum. Program mı kullanılıyor, nasıl oluyor? Nelere dikkat edelim?

Yazarken fark ettim de ben bu işi yapacam gibi anlaşılıyor sanki ama öyle bir amacım yok valla Razz . Kişilerin tecrübelerini merak ediyorum. Hani, "addon kurdum, çalındı - arkadaşıma verdim çalındı - internet kafeden girdim çalındı" gibi.
Durup dururken gitmez ya bu meret. Başıma gelmesinden en çok korktuğum konu bu, o kadar çok emeğim var ki karakterde...
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: hesabın çalınmamasına karşı güvenlik   Perş. Nis. 30, 2009 4:13 pm

Teşekkürler..
Kullanıcı profilini gör http://sanalordu.hareketforum.org

hesabın çalınmamasına karşı güvenlik
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası